КУПАЖУВАННЯ І ВІДПОЧИНОК
 

КУПАЖУВАННЯ І ВІДПОЧИНОК

Коли коньячний спирт дозріває, його відправляють в купажне відділення. Що ж таке купаж? Це змішування всіх компонентів, що складають коньяк - це безпосередньо сам спирт, пом'якшена вода, цукровий сироп та колір. В результаті ми отримуємо продукт, іменований коньяк України.

У Домі марочних коньяків «Таврія» є свої чарівники - майстри купажу. Вони стежать за найменшими деталями створення та витримки гарного коньяку ... Основне завдання майстра купажу - щоб кожен купаж був схожий на попередній і пізнаваний споживачем.

"Виготовити прекрасний коньяк легко. Все, що Вам для цього потрібно, - прадід, дід і батько, які присвятили цьому все своє життя" (Жан-Поль Камю).

Майстри зі створення букетів вважають, що жоден окремий врожай винограду не може надати коньяку необхідний смак та аромат. Адже купажування, змішування коньячних спиртів різної витримки і різних врожаїв - найскладніший процес його створення. Якість продукту, його букет, його неповторність - це складний процес ... і залежить він від мистецтва технолога-купажиста, який складає ці коньяки з різних століть, доводить їх до досконалості. В результаті досягається індивідуальний смак, аромат, який не забувається і до якого хочеться повернутися знову і знову.

Далі, у цеху обробки, коньяк випробовують холодом - мінус 15 градусів. В осад випадають непотрібні речовини. Готовий купаж марочного коньяку ставлять на відпочинок і витримують від 6 до 12 місяців залежно від марки коньяку. В процесі відпочинку коньяк здобуває гармонійний смак і складний букет. Як тільки букети готові, бочки спорожняють. Цей процес чарівний... Оскільки він робить нас на крок ближче до створення досконалості.

 

Назад            Наступний етап


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?