Новини

17 Грудня 2018

Коньяк Tavria Craft Collection відзначений медаллю на міжнародному конкурсі якості алкогольних напоїв.

У конкурсі брали участь виробники міцних алкогольних напоїв з дев'яти країн світу. Оцінка якості міцних алкогольних напоїв проводилася наосліп за критеріями Міжнародної організації виноградарства і енології (OIV), що забезпечило об'єктивність і можливість порівняння.

12 Грудня 2018

Виноробну галузь в Україні може чекати занепад

Парламент України ухвалив зміни до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та Закону «Про виноград та виноградне вино» (законопроект № 9260).

26 Листопада 2018

У Києві обрали кращого кавіста та сомільє України!

25 листопада 2018 р. , в готелі « InterContinental» (м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 2А) відбулися: - ІV-й Міжнародний Форум виноробів і сомельє, з презентацією продукції від Партнерів для гостей професійних заходів; - Фінал ІІІ - го Всеукраїнського конкурсу кавістів «Кращий кавіст України – 2018»; - Фінал XVІ-го Всеукраїнського конкурсу сомельє «Український сомельє - 2018»;

06 Жовтня 2018

Дніпровскому театру імені Шевченка виповнилося 100 років

З цієї нагоди вручили театралам Премію Репутації та Поваги "Таврія".

23 Вересня 2018

У Дніпрі пройшла виставка ретро-автомобілів D.A.R.S. VINTAGE CAR FEST

22 і 23 вересня в Bartolomeo Best River Resort пройшла виставка антикварних та ексклюзивних автомобілів. Для гостей фестивалю були представлені, як легендарні олдкари американського, німецького і радянського автопрому минулого століття, так і ексклюзивні екземпляри XXI століття. Всього понад 100 одиниць техніки!

23 Вересня 2018

Крафтове вино та коньяк на Nalivka Craft Beverage Festival

22-23 вересня в Києві проходив Nalivka Craft Beverage Festival. Це єдиний в Україні фестиваль, присвячений крафтовим напоям. Протягом двох днів усі охочі змогли спробувати крафтове вино, коньяк, лікери, лимонад і соки від більш ніж 50 виробників з усієї України.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?