• МИСТЕЦТВО СТВОРЕННЯ
  ДОСКОНАЛОСТІ

  Дім марочних коньяків «Таврія» - тут коньяк не роблять, а створюють.
  Як з коньячного спирту, немов зі скрипки Страдіварі, можна витягти ті неповторні ноти, той досконалий букет, ті незабутні відчуття, які кожен ковток роблять неповторним, а життя прекрасним ...
  Ласкаво просимо до Дому марочних коньяків «Таврія»!

  О компанії Фільм про коньяк
  Нагороди
  компанії
 • 17/12

  Коньяк Tavria Craft Collection відзначений медаллю на міжнародному конкурсі якості алкогольних напоїв.

  У конкурсі брали участь виробники міцних алкогольних напоїв з дев'яти країн світу. Оцінка якості міцних алкогольних напоїв проводилася наосліп за критеріями Міжнародної організації виноградарства і енології (OIV), що забезпечило об'єктивність і можливість порівняння.

  Читати всі новини
 •  

  Компанія

  Тут створюють справжні марочні коньяки України. Такими можуть називатися лише ті коньяки, які вироблені на підприємстві з повним циклом коньячного виробництва - починаючи з вирощування власного винограду, одержання виноматеріалу, його перекурці в коньячні спирти, з наступною витримкою в дубових бочках понад 6 років та розлив у пляшки.
  Більше про компанію
  історична довідка
  Починаючи з 1889

  Більше про компанію

  Історична довідка

 • Коньяки

  Асортимент продукції Дома марочних коньяків "Таврія" включає в себе кілька коньячних торгових марок - "Таврія", "Борисфен", "ALeXX", "Jatone", які представлені ординарними, марочними і колекційними коньяками, орієнтованими на кожного споживача.

  Всi бренди

   

 • Виробництво

  Основною відмінністю виробництва коньяку в Домі марочних коньяків «Таврія» є те, що тут виноград проходить повний цикл чарівного перетворення з ягоди в коньяк, від виноградної лози до розливу в пляшки. Мало хто інший в Українї та далеко за її межами може похвалитися цим!
  Ми виробляємо понад 20 найменувань ординарних та марочних коньяків.

  Дізнатися більше


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?