Виноробну галузь в Україні може чекати занепад

Виноробну галузь в Україні може чекати занепад

В Україні прийнято закон, яким знищує автентичність української виноградно-виноробної продукції. 

 

Парламент України ухвалив зміни до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та Закону «Про виноград та виноградне вино» (законопроект № 9260).

Відтепер виробникам виноградно-виноробної галузі України дозволяється застосовувати сировину неукраїнського походження без будь-яких обмежень щодо часток їх використання у виробництві. Відсутність такої обов’язкової вимоги використання сировини вітчизняного походження може загрожувати виноградно-виноробній галузі України.  

У той час, коли провідні держави захищають свій продукт, Україна може втратити всі свої унікальні досягнення в галузі за, майже 150-річну історію.  У європейському законодавстві є вимоги до виробництва товарів, в назві яких є «географічне зазначення» –  в таких товарах не менше 85% винограду повинні походити виключно з цієї географічної зони. В Митному Кодексі України також йдеться про те, що товарами, повністю вироблені у даній країні, є продукція рослинного походження, вирощена або зібрана в цій країні. В той час як продукт України,  виготовлений  на 100% з імпортної сировини, вводить в оману його споживачів.

В корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» зазначають, що новоприйняті зміни можуть мати серйозні наслідки, як для виробників, так і для населення.

«Якщо держава не ставить вимогу перед виробниками використовувати українські матеріали – сировинна база в країні зазнаватиме занепаду. Як наслідок – зменшиться кількість робочих місць у галузі і відрахування до бюджету», – коментує Володимир Кучеренко, генеральний директор корпорації «Укрвинпром».

 «Відсутність вимоги про використання сировини українського походження при виготовленні коньяків України нівелює сам термін «коньяк України», оскільки за існуючих умов у ординарних та марочних коньяках України фактично буде відсутній український коньячний спирт. На сьогодні гостро стоїть питання введення обов`язкового використання вітчизняної сировини при виготовленні коньяків України, аби створити автентичний вітчизняний продукт»,    повідомляє експерт.

Зауважимо, що виноградно-виноробна галузь має більше 150-річну історію, вина та коньяки України щорічно отримують нагороди та визнання на міжнародних конкурсах. Саме завдяки автентичності вітчизняних винних регіонів. В той же час в «Укрвинпромі» підкреслюють, що новоприйняті зміни зводять нанівець «Правила виробництва коньяків України», які зобов’язували з 2019р. використовувати частку вітчизняних коньячних спиртів при виробництві навіть ординарних коньяків України.

 


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?