Новий рекламний ролик « Сливова насолода Японії » від ТМ «NAOMI»

Новий рекламний ролик « Сливова насолода Японії » від ТМ «NAOMI»

З 14 квітня 2014 Дім марочних коньяків «Таврія» представив новий ролик «Сливова насолода Японії» від ТМ «NAOMI», який розкриває додаткові грані ідеї про те, що іміджеві трюки не здатні замінити найголовніше у вині - його якість та натуральність. Концепція ролика укладена в передачі емоції насолоди та задоволення від екзотичного смаку сливового вина.

 

«По-справжньому смачне вино має виглядати красиво. І нам , мабуть , вдалося відшукати досконалу форму для «NAOMI», - каже Ірина Миронова, бренд- менеджер ТМ «NAOMI».

Стильна і оригінальна пляшка Tokio не тільки дозволить відразу ж побачити улюблений напій на полиці, а й збереже весь смак сливового вина. А стильна японська етикетка максимально скоротить шлях до сливового насолоди Японії.

«Вибір і погодження сценарію для нас були важливим і тривалим етапом виробництва цього рекламного ролика . Нами були опрацьовані різні варіанти місць і обставин , при яких можна було донести чарівність вина. Але, при фільтрації ідей , ми з'ясували , що з усіх запропонованих варіантів, як і раніше, найбільш близькою і цікавою споживачам залишається тема японської екзотики та чарівність сливи», - пояснила Ірина Миронова.

Так визначилися з концепцією «Парасолька» - Особа європейської дівчата крупним планом. На її обличчя завдано стилізований японський макіяж . У руці зливу. Розріз сливи крупним планом. За м'якоті повільно стікає крапля сливового соку. Дівчина підносить сливу до свого обличчя і вдихає її аромат. Яскравий парасольку розкручуючись, піднімає вихор з пелюсток сливи, з кругообігу народжуються етикетка та пляшка NAOMI.

Творча команда:

ДМК «Таврія»

Ірина Миронова, бренд- менеджер ТМ «NAOMI»

агентство:

Креативна концепція: «FMCG branding «Крила»

Продакшн : 2332 Films

Ігор Стеколенко - режисер

Пост- продакшн : Tilt

Новий ролик ТМ « NAOMI » є частиною масштабної рекламної кампанії, що проводиться в Україні з квітня 2014. Підтримка бренду «NAOMI» здійснюється рекламною компанією на ТБ і Web.

 

Рекламний ролик доступний в YouTube на корпоративному каналі NAOMI :

www.youtube.com/channel/UCuOxnTP-Rs_xJUoMFPhe2VA

 


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?