NАOMI дише два дні у Вільнюсі

NАOMI дише два дні у Вільнюсі

 23 та 24 травня ПАТ "Дім марочних коньяків " Таврія" приймав участь у найбільшій виставці вина серед країн Балтії « Vyno Dienos », яка вдесяте проводиться у Вільнюсі (Литва) у центрі сучасного мистецтва ( Vokiečių street 2 , Vilnius).

 

 

 

Відвідувачів виставки чекало безліч заходів та вдвічі зросла кількість учасників , які представили вина вищої категорії та інші напої.

Неділька В'ячеслав, директор експортних продажів Дому марочних коньяків «Таврія » зазначив: «Ринок Прибалтики для нас безсумнівний цікавий. Динаміка споживчих переваг в алкоголі явно вказує на величезний потенціал винного напряму , особливо – сегменту фруктових вин. Прибалтика не має власного виноробства, а попит на вино тут щороку зростає на 15-20%. Тому ми представляємо сьогодні наш інноваційний продукт ТМ NАOMI. Це традиційний японські аперитив, якому властиві свіжий аромат сливи та сливової кісточки з нотами мигдалю. Вишуканий смак з довгим і приємним післясмаком гармонійно поєднує у собі баланс солодощів, легкої кислинки та яскравого аромату. А , головне, що цінують споживачі всього світу - висока якість, натуральність всіх інгредієнтів та класична технологія приготування».

Спеціально для відвідувачів виставки, які шукають екзотику у світі вина було організовано серію дегустацій від ТМ NАOMI. Гості дегустації змогли , насолодитися вишуканими білим і червоним сливовим вином , відмітною особливістю якого є той факт, що до складу входять сортові виноматеріали . Саме вони визначають високу якість продукту. Уся лінійка вин ТМ NAOMI виготовлена ​​за класичною технологією на сучасному італійському обладнанні. Натуральний сливовий сік та екстракт сливи, що увійшли в купаж напою, містять максимальну кількість корисних для організму природних мінералів.

Винна виставка « Vyno Dienos » - це свято вина на Балтійському узбережжі, який привертає близько 4000 відвідувачів. Свої продукти представили більше п'ятдесяти учасників з Литви, Франції, Португалії, Румунії, Грузії, Росії та Італії для професіоналів і аматорів.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?