Коньяки ДМК «Таврія » - абсолютний лідер « ПРОДЕКСПО -2014»

Коньяки ДМК «Таврія » - абсолютний лідер « ПРОДЕКСПО -2014»

 

Золотий розсипом нагород для Будинки марочних коньяків « Таврія» ознаменувалася двадцять першому Міжнародна виставка продуктів харчування , напоїв і сировини « ПРОДЕКСПО -2014» , яка проходить в Москві з 10 по 14 лютого. Продукція таврійських виноробів отримала найвище визнання експертів і « взяла» відразу 7 нагород .

 

Дві « Зірки ПРОДЕКСПО » в скарбничку нагород принесли : вінець творіння таврійських виноробів - ексклюзивний колекційний коньяк «Імперіал» , що має 25 - років витримки в бочці і один з наймолодших , трирічних коньяків підприємства - ординарний коньяк «Борисфен» 3 зв .

  

Золоті медалі завоювали коньяки « Jatone ХВ » , « Jatone VSOP » і напій на основі вина - NAOMI біла слива . Коньяки « АleХХ Gold» і « Борисфен» 4зв . цього разу удостоїлися срібних нагород. 

 

 

  

 

  

« Дім марочних коньяків« Таврія » - постійний учасник Міжнародної виставки« ПРОДЕКСПО ». Стабільно високі оцінки професійного журі забезпечують гармонійний смак , високу якість наших коньяків і визнання споживачів . Ми горді , що , завдяки бездоганній репутації нашої продукції , в черговий раз гідно представили нашу країну на міжнародній арені. Перемога на « ПРОДЕКСПО » - заслуга всього колективу підприємства , результат роботи кращих професіоналів коньячної галузі , які всю свою працю і знання вкладає у випуск унікальних благородних напоїв , - коментує перемогу на « ПРОДЕКСПО -2014» директор ДМК «Таврія » Віталій Кошелев.

До слова , цього року в рамках 21-ої Міжнародної виставки « ПРОДЕКСПО - 2014 » Свою продукцію представили 2300 учасників з 63 країн світу. На сьогодні ці цифри названі організаторами рекордними за всю історію проведення заходу. Більше 35 національних експозицій розмістилося на 100 000 кв. м.

 

« ПРОДЕКСПО » - найбільша Міжнародна виставка в Росії і Східній Європі. Виставка визначає параметри майбутнього розвитку харчової промисловості , і служить орієнтиром у розвитку брендів та ринкових відносин . Нагороди , які присуджуються в рамках дегустаційного конкурсу « Продекспо » - одні з найпрестижніших.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?