JATONE VSOP - ЗОЛОТИЙ КОНЬЯК СВІТУ

JATONE VSOP - ЗОЛОТИЙ КОНЬЯК СВІТУ

Організатори одного з найпрестижніших світових алкогольних конкурсів Concours Mondial de Bruxelles оприлюднили результати дегустаційного конкурсу міцного алкоголю Spirits Selection, що відбувався з 24 по 26 серпня в Мексиці.

Унікальний український коньяк Jatone VSOP здобув у провідніх світових експертів золоту медаль. Нагорода стала єдиною на конкурсі для українськіх спиртних напоїв. Всього у конкурсі приймало участь біля 1200 міцних напоїв з усього світу.

Коньяки Jatone були названі на честь славетного патріарха Дома марочних коньяків “Таврія” - франко-швейцарського колоніста, який більше 120 років тому висадив перші виноградники у сухих степах Північного Причерномор’я, відкривші світу легендарний Асканійський теруар - унікальну природну зону для вирощування винограду коньячних сортів.

Jatone VSOP - вишуканий коньяк, до купажу якого входять спирти мінімальної витримки 5 років.

Дім марочних коньяків “Таврія” є найбільшим в Україні експортером коньяка. Компанія забезпечує біля 59% вітчізняного експорту бурштинового напою. Коньяки Jatone підкорили смаки гурманів у більш ніж 40 країнах та вважаються унікальними завдяки неповторним природно-кліматичним умовам, за яких зростає виноград для виробництва.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?