Дім марочних коньяків “Таврія” відкрив двері для туристів

Дім марочних коньяків “Таврія” відкрив двері для туристів

Першими гостинність таврійських виноробів оцінили учасники ІІІ Таврійського туристичного конгресу, який відбувся в Новій Каховці в середині травня.

Таврійські винороби презентували новий туристичний маршрут, а також нові програми дегустацій “Спробуй “Таврію” на смак”, які дозволили кожному гостю не просто скуштувати кращі таврійські напої, а доторкнутися до мистецтва створення шляхетного напою, відчути чарівний аромат Нижнього Дніпра у кожному бокалі. У рамках екскурсії по підприємству учасники форуму пізнали витонченість класичної технології коньячного виробництва, “занурились” в історію розвитку виноградарства і виноробства таврійського краю, сповна відчули колорит підвалів, своїми очима побачили галерею, яка складається з 6,5 тисяч дубових бочок і бутів.

Навіть самій вибагливий у питаннях виноробства гість міг дізнатися чимало нового і цікавого про коньяки та вина ДМК “Таврія”. Гостям форуму прийшлися “до смаку” цікаві історії досвідченого екскурсовода, а також назавжди запам'ятаються букет і аромат таврійських вин і коньяків. Високу якість продукції гості оцінили в дегустаційній залі. Спеціалісти ДМК “Таврія” відкрили форумчанам основи дегустації і тонкощі коньячного етикету.

Головна задача — не просто показати підприємство, а, перш за все, підвищити культуру споживання благородних напоїв у суспільстві, відкрити невідомі сторінки історії, показати славетні традиції, які продовжуються нащадками засновників “Таврія” більше ніж 125 років поспіль.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?