Африка обирає «Таврію»

Африка обирає «Таврію»

 Дім марочних коньяків «Таврія» розпочав поставки на Африканський континент. Наприкінці травня перша партія таврійських коньяків торгових марок «Жатон» і «Таврія Преміум» вирушила до Нігерії.

 

 

 

 

  У середини 2012 року спеціалісти Дому марочних коньяків «Таврія» почали переговори з фірмою з Нігерії «Denclass Global Ltd». Якість таврійських коньяків і бездоганна репутація українського підприємства виробили належне враження , і вже на початку цього року африканські партнери підписали договір і погодили відвантаження першої партії коньяків.

  «Наша стратегія - не просто вивести коньяки « Таврія» на ринок Нігерії, але, головним чином завоювати довіру споживача. За чисельністю населення Нігерія - найбільша країна Африки, а по території займає 14 місце на цьому континенті» - говорить директор Дому марочних коньяків «Таврія» Віталій Кошелев .

  Ринок коньяку у Нігерії за останнє десятиліття стає розвиваються і динамічним сектором продовольчого ринку . На початку 2000 -х , з усіх африканських країн , коньяк і бренді були популярні лише в Південній Африці, проте тепер ситуація кардинально змінилася.

  Сьогодні Нігерія є другим (після Китаю) найбільш швидкозростаючим ринком у світі, й частка алкогольного ринку тут, за останні роки, зросла у кілька разів.

  У даний час на ринку присутні близько 100 брендів міцного алкоголю , і судячи з відгуків нігерійської сторони , ПАТ « Дім марочних коньяків «Таврія» має всі шанси завоювати свою нішу.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?