Таврійські коньяки завоювали 3 нагороди в Сан -Франциско на Міжнародному конкурсі World Spirits Competition

Таврійські коньяки завоювали 3 нагороди в Сан -Франциско на Міжнародному конкурсі World Spirits Competition

Конкурс San Francisco World Spirits Competition 2014 проходив з 20 по 23 березня в готелі Nikko у центрі Сан- Франциско. 

Цього року конкурс зібрав рекордну за 14 років існування кількість учасників - 1400, що представили зразки своєї продукції з усього світу. Український лідер з виробництва кращих марочних коньяків - Дім марочних коньяків «Таврія» - в черговий раз отримав від експертів зі світовим ім'ям заслужено високі оцінки, поповнивши свою скарбницю нагород ще трьома.

Срібну медаль завоював марочний коньяк - Таврія XO . Насичений золотисто-мідний марочний коньяк, складний, але з тонким квітковим ароматом і відтінками сухофруктів. Елегантний і збалансований, він не залишив байдужими тонких знавців благородних напоїв, серед яких дегустатори, ресторатори, великі закупівельники та провідні журналісти.

Також високо вони оцінили ординарні коньяки «Таврії» - AleXX Gold VSOP та Jatone VSOP - вони взяли бронзові медалі конкурсу.

Кілька десятків видатних експертів - дегустаторів протягом трьох днів сліпим методом пробували представлені на суд алкогольні вишукування. Саме формат сліпий оцінки зразків робить конкурс найбільш авторитетним і визнаним в галузі. Перші два дні відбувався сам відбір кращого , а третій день члени дегустаційного журі присвятили дегустації напоїв - лауреатів.

 

До слова , ДМК «Таврія » бере участь у конкурсі ось уже 5 років поспіль і щороку повертається з перемогами. Найбільш значуща з них - в 2011 році, коли Дім марочних коньяків «Таврія» взяв золото 11 конкурсу World Spirits Competition за свій шедевр - коньяк «Імперіал».

Детальніше: http://www.sfspiritscomp.com

 


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?