ПАТ «Дім марочних коньяків« Таврія »показав найвищу динаміку виробництва

ПАТ «Дім марочних коньяків« Таврія »показав найвищу динаміку виробництва

 Зростання виробництва коньяку за січень-квітень 2014 р. у порівнянні з тим же періодом за 2013 р. на підприємстві склав 197%.

Це найвищі показники динаміки виробничих показників серед усіх національних виробників коньяків. Наприклад, підприємства, що займають перші позиції рейтингу виробників, за обсягами виробленого коньяку показали падіння в мінус 14% та 21%.

Дім марочних коньяків «Таврія» - продовжує лідирувати у виробництві справжніх марочних коньяків України та приріст за вказаний період марочної групи таврійських коньяків склав 138%.

А, це - тільки такі коньяки, які вироблені з українського винограду, на підприємстві повного циклу коньячного виробництва - від власних виноградників, перекурки спиртів та витримки у дубових бочках не менше 6 років.

«На тлі економічних процесів у країні,«Таврія »не тільки не здає позиції на полиці, а й нарощує свою ринкову частку. З 5% коньячного ринку в минулому 2013 році, Дім марочних коньяків піднявся до 12,3% частки ринку на сьогоднішній момент. У нас багато коньячних та винних новинок, які дозволять задовольнити найвимогливіших споживачів»- говорить Директор зі зв'язків з громадськістю Соколянський Анатолій.

Українські прихильники коньяків вже змогли побачити у продажу та оцінити трьох та п'ятирічні коньяки ТМ «Кримський резерв», а також бренді «Каховський».


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?