НА ВСЕСВІТНЬОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ В ДАВОСІ УКРАЇНА ПРЕДСТАВЛЕНА УНІКАЛЬНИМИ КОНЬЯКАМИ

НА ВСЕСВІТНЬОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ В ДАВОСІ УКРАЇНА ПРЕДСТАВЛЕНА УНІКАЛЬНИМИ КОНЬЯКАМИ

17 січня в швейцарському Давосі відкрився черговий головний економічний форум планети, в рамках якого вирішується майбутнє світу. Цього року у форумі бере участь понад 3 тисячі гостей — у тому числі 50 світових лідерів. На форумі прозвучать перші оцінки головних несподіванок 2016 року, таких як  BrExit і результати президентських виборів у США, а також відбудеться обговорення глобальних викликів 2017 року.

У цьому році Україна знов представлена найвищими державними посадовцями країни — делегацію очолює Петро Порошенко.

Але нашу країну представлять не тільки політики, спостерігачі та спікери. Унікальні колекційні коньяки Дома марочних коньяків “Таврія” прикрасять головні події всесвітнього форуму.

10-річна “Асканія” та 15-річний “Херсон”, що пройшли додаткову 3-річну колекційну витримку, були гідно оцінені організаторами форуму та представлені найвищим його гостям.

Головний секрет Дому марочних коньяків “Таврія” - унікальний Асканійський теруар, розташований у безпосередній близькості до однієї з екологічних перлин планети — заповіднику “Асканія-Нова” - понад 125 років дарує вишукані коньяки європейським гурманам і колекціонерам. Від французьких ці напої відрізняє яскравіший насичений смак та складний букет, що є результатом неповторних грунтів та клімату асканійського регіону.

Обрання колекційних коньяків “Асканія” та “Херсон” для форуму у Швейцарії багатьма пов'язується із швейцарським корінням коньяків “Таврії. Швейцарський колоніст Жан Жатон — один з найкращих виноробів Європи своєго часу — став засновником виноробства та виробництва коньяків “Таврія”, що відкрив світові славетний Асканійський теруар. Усього декілька коньячних домів у світі можуть пишатися виробництвом колекційних коньяків. 6500 діжок з відбірного європейського та закарпатського дубу в не маючому аналогів багаторівневому сховищі Дома марочних коньяків “Таврія” зберігають коньячні спирти віком до 50 років і більше. А в асортименті компанії, що представлений у роздрібній мережі, є колекційні напої із коньячних спиртів витримкою до 30 років.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?