Дім марочних коньяків « Таврія» в Дюссельдорфі на ProWein - 2014

Дім марочних коньяків « Таврія» в Дюссельдорфі на ProWein - 2014

  З 23 по 25 березня в Німеччині проходить найбільша міжнародна виставка , яка представила виноробів усього світу . Дім марочних коньяків « Таврія» представив свою продукцію на стенді номер D10 hall 7A .

 

 

 

 

Минулої неділі в Дюссельдорфі відкрився ProWein . Близько 4700 експонентів з 50 країн представили свої вина та алкогольні напої. 

Експозиція виставки доповнюється рекордною кількістю заходів, що проводяться як самими учасниками , так і організаторами виставки. Всього кількість тематичних дегустацій , майстер -класів , конференцій складає більше 300 . Наприклад , німецький інститут вина проводив майстер -клас « 20 років ProWein - 20 вінтажів Німеччини » , авторитетна винна школа WSET проводить семінар на тему поєднань вина і їжі.

 

За визнанням багатьох , ProWein на сьогоднішній день є найбільш репрезентативною виставкою по винних регіонах . І хоча Італія і Франція займають кожна по окремому павільйону , в достатній мірі на виставці представлені вина всіх континентів ( мабуть, тільки за винятком Антарктиди) .

 

 

ProWein триває!


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?