Чергова партія коньяків ДМК «Таврія » з'явилася на полицях Казахстану

Чергова партія коньяків ДМК «Таврія » з'явилася на полицях Казахстану

Дім марочних коньяків «Таврія » нарощує обсяги поставок своїх коньяків в Казахстан . Підтвердженням служить той факт , що в травні 2014 чергова партія « благородного напою » від таврійських коньячних справ майстрів днями успішно пройшла митне оформлення і поступила в продаж в казахські торговельні мережі.

Це свідчить про повну відповідність якості, та маркування продукції ДМК «Таврія» Технічному регламенту «Про безпеку алкогольної продукції» Митного Союзу та вимогам законодавства Республіки Казахстан.

Тому , очікувані з 1 червня обмеження в частині ввезення і реалізації на території країни алкогольної продукції з України, Італії, Франції, Шотландії, Росії, Білорусії та інших країн, коньяків від ДМК «Таврія» не торкнуться. У цьому переконана і казахська сторона , яка продовжує інвестувати кошти в розвиток таврійського бренду і розширення території його представленості в Казахстані.

Керівництво компанії дистриб'ютора з міста Алмати впевнено , що в поточному 2014 постачання коньяку України в Казахстан збільшаться в кілька разів.

Приємно відзначити , що частка експортних поставок Дому марочних коньяків « Таврія» збільшується з року в рік , причому радує , що частка марочних і колекційних коньяків значно збільшується , а це говорить про формування кола поціновувачів коньяків України .

Наприклад , за підсумками 2013 зростання експортних поставок ДМКТ склав 352 %.

Країни , в які експортуються таврійські коньяки сьогодні, це : США, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Франція, Литва, Латвія, Данія, Німеччина, Канада, Ізраїль, Казахстан, Італія, Білорусь, Узбекистан.


Вам уже исполнилось 18 лет?
Вам вже виповнилося 18 рокiв?
Are you already 18?